face.jpg
Tyto stránky spravuje Kmotr.
Telefon: 728 548 921
E-mail: Mercenariescl@seznam.cz
Airsoft je hra, která má původ v Japonsku a je reakcí na paintball, který je airsoftu vzdáleně podobný. Japonci zvolili napodobeniny reálných zbraní, které střílí 6mm plastové kuličky. První zbraně byli podobné dětským kuličkovkám z tržnice, ale pro zlepšení výkonu a zvýšení dostřelu je nejprve vylepšili vzduchotechnikou a posléze i systémem Hup-up, který je dnes již samozřejmostí.

Druhy AS zbraní:
AEG (Automatic Electric Gun), tzv. elektriky. Jsou nejvýkonnější a nejrozšířenější. Mohou střílet dávkou jako reálné zbraně. Zbraň funguje na principu stlačování vzduchu ve válci s pístem, kde elektromotor přes různé převody v mechaboxu pohání píst, který vytlačuje vzduch z pístu, a poté i kuličku z hlavně.
Plynovky, předchůdci AEG. Nevýhodou je neustálá nutnost doplňovat plyn. Na jedno naplnění je možné vystřelit cca 2 zásobníky. I když spotřeba plynu je individuální. Princip střelby spočívá v tom, že plyn, který se naplní do zásobníku a pak se vstřikuje do pístu, který tlakem vystřelí kuličku z hlavně ven. Je to podobné jako u elektrik nebo u manuálu.
Tyto zbraně dále rozlišujeme na dva různé druhy, s Blow Backem (GBB) nebo bez Blow Backu (GNB). Zbraně s Blow Backem reálněji vypadají při střelbě. Vrací se jim závěr, zpětný ráz.
Manuálky, liší se na dlouhé a krátké. Mezi ty krátké se řadí především pistole, mezi dlouhé pak samopaly a pušky. Manuálky jsou nejlevnějšími zbraněmi na trhu, pracují na jednoduchém principu stlačeného vzduchu jako AEG ovšem s tím rozdílem, že před každým vystřelením musíte zbraň ručně natáhnout. Je to namáhavé, a tomu odpovídají i menší zásobníky a kadence. Zbraň střílí po jedné kuličce.
Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní telefon: 728 548 921
E-mail: Mercenariescl@seznam.cz
481501_10151091551571362_1435677136_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one